PROGRAMY PRO DĚTSKÉ SKUPINY

Vybrat si u nás můžete ze čtyř programů, které nabízíme pro školní výlety, tábory a jiné dětské skupiny, čítající minimálně deset dětí.

1.    Prohlídka areálu, která zabere zhruba hodinu, stojí 50,- a je vhodná hlavně pro mateřské školy.

2.    Prohlídka areálu + hra minigolfu, která zabere okolo hodiny a půl, stojí 70,- a je vhodná pro děti od šesté, sedmé třídy.

3.    Prohlídka areálu s animátorem, jenž trvá něco přes hodinu, stojí 80,- a je vhodná pro mateřské školy a děti z prvních, někdy i druhých tříd ZŠ a kupříkladu pro děti ze speciálních škol. Animátor děti provede areálem a formou jednoduchých otázek sbírají děti určený počet bodů. Při jejich dosažení poté hledají „poklad“ ukrytý někde v areálu.

4.    Prohlídka areálu s animátorem + hra minigolfu, na tento program doporučujeme (aby proběhl kvalitně a děti si ho plně užily) vyhradit si alespoň tři hodiny! Cena je 100,- za dítě a nejvhodnější je pro děti základních škol. Animátor děti provede areálem, dozvědí se spoustu zajímavostí o rostlinách, zvířatech (některá si mohou s animátorem i nakrmit) i jednotlivých zemích, jejich historii atd. Tato první část trvá něco přes jednu hodinu. Poté se děti s animátorem sejdou na terase a dostanou malý kvíz z toho, co si zapamatovaly. Po správném vyluštění tajenky a správné indicie mohou jít hledat pirátský poklad. Dítě, které ho najde dostane navíc diplom, rozdělí si sladkosti a mohou se rozdělit na menší skupinky, ve kterých si poté jdou zahrát minigolf.

Pro další podrobnosti, klikněte na tlačítko

Kontakt

Telefon: +420 607 876 265
Email: info@zooplasy.cz
Website: www.zooplasy.cz

Adresa ZOO:
Plzeňská 37
33 101 Plasy
Česká republika

Naši partneři:

Logo

Logo

Logo

Logo