Adoptujte si své zvířátko

Pokud chcete udělat dobrý skutek, darovat někomu nevšední dárek, nebo jen podpořit vaše oblíbené zvíře, staňte se Adoptivním rodičem či opatrovníkem zvířete v naší ZOO. Náklady na chov jsou veliké a vzhledem k tomu, že jsme soukromé zařízení, které nemá státního zřizovatele, jsme vděčni za každou pomoc. Částka, kterou nám tímto způsobem přispějete, bude použita na krmení, ošetřování, veškerou péči a služby veterinárního lékaře. Náklady na chov jednotlivých druhů zvířat se samozřejmě liší, podle potřeb každého jedince, proto jsou i částky rozdílné. Nechceme ovšem pouze brát, ale také (v rámci možností) všem přispěvatelům poskytnout nějakou výhodu, či jej odměnit alespoň drobností, podle výše příspěvku. Systém adopce jsme proto rozdělili na takové dvě kategorie. Můžete se stát ADOPTIVNÍMI RODIČI, kde jsou odměny a výhody vyšší, druhou možností je pak být OPATROVNÍKEM

Adoptivní rodič

Minimální částka za adopci je u každého druhu zvířete pevně stanovená a platí jeden kalendářní rok ode dne zaplacení. Částku lze uhradit najednou, buď přímo na pokladně ZOO nebo převodem na účet Nadace ZOO Plasy. Možností jsou také pravidelné splátky.

Opatrovník

Žádná konkrétní částka stanovená není a záleží pouze na vás, kolik na dané zvíře přispějete. Peníze budou použity na nákup různých hraček, pamlsků a podobně. Opatrovnictví je platné jeden kalendářní rok ode dne zaplacení. Částku lze uhradit najednou, buď přímo na pokladně ZOO nebo převodem na účet Nadace ZOO Plasy. Možností jsou také pravidelné splátky.

Bližší informace, seznam zvířat a odměn, které z adopce plynou, naleznete níže, popřípadě přímo u nás v  ZOO, nebo na
emailu: zoolog@zooplasy.czCO ADOPCE OBNÁŠÍ A JAKÉ ODMĚNY NA VÁS ČEKAJÍ 

ADOPCE

znamená podporu zvířete pevně stanovenou, minimální, roční částkou, kterou lze rozdělit i do měsíčních splátek.  Při částce vyšší než 6000 kč získáte 10 volných vstupů do zoo plasy, vaše jméno uveřejníme na tabuli u vstupu do zoo, u výběhu daného zvířete, ve výroční zprávě a na webových stránkách. Obdržíte od nás také originální certifikát o adopci a během roku budete mít možnost (po předešlé domluvě) zvíře navštívit a být přítomni u jeho krmení.  Při částce nižší než 6000 kč získáte jeden volný vstup do zoo plasy, vaše jméno uveřejníme na tabuli u vstupu do zoo, u výběhu daného zvířete, ve výroční zprávě a na webových stránkách. Obdržíte od nás také originální certifikát o adopci a během roku budete mít možnost (po předešlé domluvě) zvíře navštívit a být přítomni u jeho krmení.   

Adoptovat


OPATROVNICTVÍ

Znamená podporu zvířete libovolnou částkou a odměnou vám bude, při částce 100 – 500 kč, dobrý pocit z podpory zvířete, za níž budeme velmi vděčni. Při částce nad 500 kč uveřejníme vaše jméno u výběhu daného zvířete na listu opatrovníků a na tabuli u vstupu do zoo.  Při částce nad 2000 kč uveřejníme vaše jméno u výběhu daného zvířete na listu opatrovníků a na tabuli u vstupu do zoo, obdržíte originální certifikát a jednou během roku budete mít možnost (po předešlé domluvě) zvíře navštívit a být přítomni u jeho krmení.

Stát se opatrovníkem